Trendyol’da Banka Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır?

 Trendyol’da Banka Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır?

İnsanlar artık evde otururken Trendyol dan alışveriş yapmayı tercih ediyorlar.

Trendyol insanların ihtiyacı olan pek çok ürünü insanların hizmetine sunmaktadır. Belirli kategorilere ayrılmış ürünleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede aradığınız bir ürünü kolayca bulma imkânı sağlarsınız. Üstelik Trendyol yılın belirli aylarında ve belirli günlerinde fırsat indirimleri yapmaktadır. Eğer indirimleri takip ederseniz ürünleri yüzde elli indirim ile alma olanağı bulursunuz.

Trendyol ürünlerinin fotoğraflarını tek bir açıdan değil birçok açıdan çekip müşterilerine sunmaktadır. Bunu yapmasının sebebi ise insanlar ürün alırken tam manası ile görüp karar verebilsinler diyedir. Ürünlerin özellikleri, ürün fotoğrafının altına yazmaktadır. Ürünün neyden yapıldığı, ürün boyu, vb. gibi tüm özelliklere yer verilmiştir. Ayrıca kargo bilgisi de bu kısımda yer almaktadır. Kargonuzun ne zamanlar arasında yola çıkacağının bilgisi burada verilmektedir.

Peki Trendyol dan alışveriş yapıp, bu alışverişe ait olan ödemeyi nasıl gerçekleştiriyorlar? Şimdi sizler bunu açıkladık. Lütfen yazımızın devamını okuyun.Trendyol’da Banka Kartı ile Ödeme Adımları 

Trendyol müşterileri için her yolu düşünmüştür ve onlar için sanal post cihazını aktif hale getirmiştir. Sanal post sayesinde Trendyol’da banka kartınızı rahatlık içinde kullanabilirsiniz. Bunun için Ne yapmanız gerekir. Detaylı bir şekilde açıklayalım. Trendyol'da banka kartı ile ödeme nasıl yapılır inceleyelim. 

  • Trendyol sitesinden ürünlerinizi beğenip sepete koyduktan sonra alışverişi tamamla diyerek, ödeme bölümüne geçersiniz.
  • Ödeme bölümünde sizden kartınızın ön yüzünde bulunan 4 erli olarak ayrılmış halde ki 16 haneli kart numaranızı ister. Bunu ilgili kısma yazmalısınız.
  • Ardından kartınızın arka yüzünde bulunan kartın son kullanma tarihini ister. Bu bilgiyi de gün ve ay şeklinde girmelisiniz.
  • Son olarak sizden kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarası istenir. Bu bilgiyi de girdikten sonra onayla kısmına basarsınız.
  • Daha sonra size 3d güvenlik kontrolü amacıyla, bankanızda bulunan telefon numarasına yani cep telefonunuza bir kod gelir. Bu kodu yaklaşık 4 dakika içerisinde istenilen kutucuğa girersiniz.
  • Onayla tuşuna tıklarsınız.
  • Ödemeniz başarı ile tamamlanmıştır yazısını gördükten sonra alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

A