Money Club Card, Migros Money Club, Migros Money Club Kayıt Nasıl Yapılır?

 Money Club Card, Migros Money Club, Migros Money Club Kayıt Nasıl Yapılır? 

Migros İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1954 yılında kurulmuş Türkiye’nin en eski süpermarket zinciridir. 1997’den bu yana müşterilerini sevindirecek ve adını duyuracak bir kampanya olan Money Club’a imza atmıştır. Harcadıkça kazandıran bir konsept olması önemlidir çünkü müşteriyi cezbedecek en güzel indirim yöntemlerinden biridir.

İlk çıktığı yıllarda fazla rağbet görmemiştir. Çünkü o yıllar dijitalleşme yolundaki adımların daha az olduğu yıllardır. Halkın indirim alışkanlığı daha çok etiket fiyatı üzerine yazılan %25, %30 gibi uygulanan indirimlerdir.

Migros Money Club

Başlıktan da anlayacağınız üzere kampanyanın adı “Migros Money Club”. Alışveriş miktarınızdan aldığınız yiyecek gruplarının çeşitliliğine varıncaya kadar kapsamı geniş olan bir kampanyadır. Migros “money” kavramı ile müşterilerini sevindirecek bir adım atmıştır. 1 Money 1 TL’ye eşittir. 

Money Club ile harcadıkça money kazanırsınız. Moneylerinizi bir sonraki Migros veya Macrocenter alışverişinizde dilediğinizce kullanabilir indirimden yararlanabilirsiniz. 

Şunu da belirtmemiz de fayda var. Kampanya dahilinde 1 Ocak-30 Haziran tarihleri arasında kazandığınız money puanları en geç 30 Haziran’da harcayabilirsiniz. Aynı şekilde 1 Temmuz-31 Aralık tarihleri arasında kazandığınız money puanları en geç 31 Aralık’ta harcayabilirsiniz.

Money Club Card

 

Money Club Kart çıktığı günden bu yana birçok marka ile anlaşmalar imzalamış ve kredi kartı için ortaklıklar teklif etmiştir. En son Garanti Bankası ile bir ortaklık doğrultusunda hem Money Bonus Kart hem de Money Club Kart çıkmıştır. İki kartınızı da tek hesap çatısı altında birleştirip harcamalarınızı birlikte takip edebilirsiniz. Ayrıca Money Bonus Kart ile de sürpriz bedava alışveriş kazanabilirsiniz.

Money Club Kart’ı isterseniz 1,5 TL’ye bütün migros kasiyerlerinden isteyebilirsiniz. İsterseniz uygulama üzerinden sanal kart da oluşturabilirsiniz. Migros ve Macrocenter alışverişlerinizde kasiyere Money Card’ınızı uzatarak alışverişinizi indirimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Migros Money Club Nasıl Üye Olunur?

Migros Money Club’a üye olmak oldukça basit. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki üye olmak için kart almak zorunda değilsiniz. Üyelik formunu ister internet sitesinden isterseniz kasiyerin verdiği form yardımıyla doldurabilirsiniz. Üyelik formuna 16 haneli kart numaranızı girerek kartınız aktifleştirebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

A