Garanti Bonus Card Nedir?

 Garanti Bonus Card Nedir?

Garanti Bonus Card nedir diye inceleyecek olursak Garanti Bankasının sunmuş olduğu kredi kartına verilen isimdir. Bonus kart ile alışveriş yaparken bonus puanlar kazanırsınız, kartın adı kazandırdığı bonuslardan geliyor. Bonus Kart avantajlı kredi kartı kategorisinde değerlendiriliyor. Kullanıcısına birçok fayda sağlayan bonus kart tüm markalarla iş birliği içinde, birçok harcama alanında kolay kullanım sağlıyor.

Bonus Kart ile Neler Yapabilirim?

Bonus kart ile birçok işlemi gerçekleştirmek mümkün. İnternet alışverişinde kullanarak puan biriktirebilirsiniz, biriktirmiş olduğunuz puanları anlaşmalı markalarda paraya dönüştürebilirsiniz, market alışverişinde kullanarak indirimleri yakalayabilir, alacağınız ürünü uygun fiyata getirebilirsiniz. Bonus kart ülkemizde sıkça kullanılan kart çeşitlerinden biridir.

Bonus Kartın Sağladığı Kolaylıklar

  • Bonus kart ile puan biriktirerek alışverişinizi uygun hale getirebilirsiniz
  • Kullanım açısından çok pratik bir karttır
  • Sağladığı kampanyalar oldukça fazla
  • Her yerde geçiyor olması çok büyük bir kolaylık sağlıyor


Bonus Karta Nasıl Sahip Olabilirim?

  • Bonus karta sahip olabilmek için Garanti Bankası hesabınızın olması lazım, hesabınız yoksa size en yakın şubeye giderek hesap açımı yapmalısınız.
  • Hesap açtıktan sonra, internet şubesinden parola oluşturmalısınız
  • İnternet bankacılığı işlemi ardından kart başvurusu seçeneğine tıklamanız gerekiyor, ardından bonus kart seçeneğini bularak gösterilen adımları takip ederek kart başvurunuzu tamamlanmış oluyorsunuz
  • Kart basımından sonra belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediliyor teslimat 1-2 ay sürebiliyor 

 

 

Bonus kart, kredi kartı olmasının yanı sıra alışverişi kartı olarak da geçiyor, Migros, Carrefour gibi büyük perakende mağazalarda kullanılabiliyor. Sağladığı puanlarla yaptığınız alışverişlere indirimler uygulayarak avantajı bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Garanti Bonus Card oldukça avantajlı bir kart.

Sağladığı avantajlar marketlerle sınırlı değil elbette, sağlık hizmetlerinde, akaryakıt istasyonlarında ve daha birçok alanda size kolaylık sağlıyor. Harcamalarda esnek ve kolay adımlar sunuyor, kart aidatı yüksek olmayan nadir kartlardan biri, kart aidatı yüksek olmadığı için ödeme sırasında sizi zora sokmuyor. Arttırılabilir limiti sayesinde limit derdi olmadan kullanım imkânı sunuyor.

Bonus karta başvuru yapabilmek için, bankada hesabınızın olması şart, 18 yaşından küçükler banka hesabı açamayacakları için kredi kartına başvuru yapamaz, kullanamazlar

Bonus kart banka kartı değildir, kredi kartı olarak kullanılır ve her ay düzenli bir şekilde ödeme yapılması gerekiyor, ödeme yapılmayan kartlar Garanti Bankası tarafından kullanıma kapatılıyor, ödeme yapıldıktan sonra kartı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

A